ochrana rostlin

KUPRIKOL 50

Fungicidní přípravek ve formě smáčitelného prášku k ochraně rostlin proti houbovým a bakteriálním chorobám. Zabraňuje vyklíčení výtrusů parazitních hub.

Přípravek je registrován v slovenské republice ÚKSÚP: 09-02-1067​

Určen pouze k vývozu mimo EU.

Dodáváme v papírových pytlech 10 a 25 kg

NEZATĚŽUJE ROSTLINU A JEHO POUŽITÍM NEZVNIKÁ REZISTENCE

MKH 18

Kapalné hnojivo obsahující základní živiny, dusík, draslík, vápník hořčík. Dále Železo, mangan, měď, zinek ve formě komplexů, molybden a bór.

Dodáváme PE konev o obsahu 25 l

ZLEPŠUJE ZDRAVOTNÍ STAV ROSTLIN A ZLEPŠUJE ODOLNOST PROTI CHOROBÁM

VEGAFLOR

Kapalné hnojivo na list, které obsahuje základní živiny. Lze aplikovat ve formě postřiku na list nebo zálivky.

Vegaflor je vhodný pro většinu okrasných rostlin, jabloní, révy vinné, chmele, zeleniny, polních plodin, lesních dřevin.

Dodáváme malé balení 0,5 l, 1 l a PE konev 25 l

HNOJIVA gardenix

Ve spolupráci s GardeniX jsme si pro váš připravili další řadu hnojiv VEGAFLOR

VEGAFLOR - Chilli

Hnojivo Vegaflor Chilli je perfektně vyvážená strava pro ty nejpálivější papričky pěstované v hlíně a půdních substrátech.

VEGAFLOR - Jaro

Hnojivo Vegaflor® JARO je univerzální hnojivo, které rostlinám pomůže nastartovat jejich intenzivní vegetativní růst. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků podporuje správný vývoj rostlin. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy rostlin ve stádiu růstu a k přihnojování sazenic. Obsah balení je 500 ml a připravíte z něj až 300 litrů zálivky.

VEGAFLOR - Květy a plody

Univerzální hnojivo VEGAFLOR® Květy a plody podporuje bujný nástup květů a vývoj plodů. Hnojivo je ideální pro hobby pěstitele co mají doma za oknem několik různých kvetoucích rostlin a k tomu například cherry rajčátka. Je vhodné i pro léčivé byliny ve stádiu květu. Vyvážená kombinace všech hlavních živin a mikroprvků zajišťuje dlouhodobou vitalitu rostlin. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.

VEGAFLOR - Balkonové rostliny

Hnojivo VEGAFLOR® Muškát a Balkonové rostliny podporuje bujný nástup květů. Díky zvýšenému obsahu snadno přijatelného fosforu a vyváženému poměru ostatních živin zajišťuje bohaté a barvené květenství. Kompletní spektrum mikroprvků, přezdívaných rostlinné vitamíny, přispívá jeho dlouhodobé vitalitě. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.

VEGAFLOR - Rajče a paprika

Hnojivo VEGAFLOR® Rajče a paprika pomáhá zvýšit produkci rajčat a paprik. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků urychluje nástup plodící fáze a podporuje její průběh. Snížený obsah fosforu předchází nadměrnému hromadění vody v plodech. Plody jsou díky dostatečně vysokému množství draslíku chutnější a plnější. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.

VEGAFLOR - Zelené rostliny

Univerzální růstové hnojivo VEGAFLOR® Zelené rostliny zajišťuje intenzivní a rychlý vegetativní růst. Hnojivo je vhodné pro stále zelené pokojové i venkovní rostliny a pro léčivé byliny ve stádiu růstu. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků podporuje správný vývoj a vitalitu rostlin. Obsah balení je 500 ml a připravíte z něj až 300 litrů zálivky.

Zaujal vás náš produkt?

PRODUKTY OBJEDNÁVEJTE NA NAŠEM E-SHOPU

KONTAKTUJTE NÁS

NeraAgro, spol. s r.o.

info@neraagro.cz

+420 315 664 460

+420 315 663 310